Янките завършиха двоен удар на Близнаци

Сингълът на Осуалдо Кабрера от 12-ия ининг победи Ню Йорк Янкис над Минесота Туинс, 5-4, в сряда следобед в първия мач от двубой на Yankee Stadium. В края на нощта янките завършиха победата със 7-1.

Резюме на мач 1:

Isiah Kiner-Falefa изравни мача с единичен гол в 12-ия, преди Кабрера да го напусне с единичен удар, като направи скид 0-за-25.

Камера за трафик на щат Ню Йорк

Арън Джъдж разби своя водещ 55-и хоумрън за сезона във Висшата лига, за да даде началото на отбелязването на точки за Янките. Gleyber Torres удари изравняващия двурън Хоумър в шестия. Това беше неговата 19-та дълга топка за сезона.

Доминго Герман започна на могилата и се предаде три ръна за шест ининга. Рон Мариначио допусна самотното бягане с облекчение, което не беше спечелено.

Резюме на мач 2:

С изоставането на Янките с 1-0 в четвъртия ининг, Исая Кинер-Фалефа разби първия си голям шлем в кариерата и Ню Йорк никога не погледна назад след това. Арън Хикс отвори мача с двойно изчистване на бази.

детоксикиращо почистване за тест за наркотици

Герит Коул започна на хълма и доминираше абсолютно. Десничарят се предаде само един ранън за 6 2/3 ининга, като същевременно отбеляза най-високите за сезона 14 удара. Lucas Luetge записа последните седем аута и спаси.

Янките ще излязат на четири мача в четвъртък. Първият терен е насрочен за 19:05 ч.