Bills победи Jets в началото на сезона, 27-17 (пълно покритие)

Изглеждаше, че щеше да бъде провал след първата четвърт, тъй като Бъфало Билс поведоха бързо с 14-0.

Но няколко грешки на куотърбека на Билс Джош Алън позволиха на Джетс да се мотаят през по-голямата част от мача, преди Бъфало да ги отстрани през второто полувреме. Bills спечелиха с 27-17, но мачът никога не беше много близо.

Алън беше страхотен през по-голямата част от следобеда. Той завърши с първата си в кариерата си игра с пасове на 300 ярда и имаше три общо тъчдауна срещу защита на Джетс, която нямаше никакви отговори. Защитата на Bills се отказа от една голяма игра през деня, но до голяма степен затвори Сам Дарнолд и нападението на Jets. Bills имаха общо 404 офанзивни ярда в сравнение с само 254 за Jets.

ВРЪЗКИ ЗА РЕЗЮМЕ НА ИГРАТА:

АКЦЕНТИ НА ИГРАТА:

СОЦИАЛНИ:

ПРЕГЛЕД НА ИГРАТА:

Билс започват сезон 2020 с домакински мач срещу Ню Йорк Джетс. Това е 14-ият път, когато двамата ще играят помежду си в домакински мач, което е най-много в НФЛ от 1960 г. Бъфало спечели началото на сезона срещу Джетс през 2019 г., могат ли да го направят отново тази година?