Сметките си отмъщават срещу Chiefs, провалят защитата на AFC Champs 38-20 (пълно покритие)

Дори светкавично забавяне не може да попречи на Бъфало Билс най-накрая да си отмъстят на Канзас Сити Чийфс в реванша от мача от шампионата на АФК през 2020 г. в Sunday Night Football.

Билс завършват с победа с 38-20 над Чифс и всичко това беше Бъфало през цялото време.

The Bills събра звездно представяне през първото полувреме зад куотърбека за милиони долари. През първите две четвъртини Джош Алън беше 7 за 14 с 219 ярда и два тъчдауна, а също така поведе играта на земята с четири карри за 41 ярда. Алън ще добави още едно тъчдаун и почти 100 повече пасиращи ярда през второто полувреме, за да завърши нощта 15 от 26 за 315 ярда и три тъчдауна.

Заедно с офанзивната огнева мощ през първото полувреме, защитата на Билс задържа подвижната компания на Патрик Махоумс и Чифс до едва 13 точки след две четвъртини. Mahomes щеше да се свърже с Травис Келс за още един тъчдаун в началото на четвъртата четвърт, но завърши на губещата страна на топката. Той завърши 33 от 54 за 272 ярда, две тъчдауна и две прехващания.

Комбинирайки дефанзивните героични действия през първото полувреме с избор-шест на Мика Хайд през третата четвърт, защитата на Bills уби метафоричния дракон на Chiefs в неделния мач. Мачът на терена в Канзас Сити уби Бъфало в двата мача през 2020 г., но в неделя защитата на Билс поддържаше KC на 120 ярда, 61 от тези ярда идващи само от Махоумс.

Освен загубата в началото на сезона от Питсбърг Стийлърс, Билс отбелязаха четири поредни победи, отбелязвайки 35, 43, 40 и сега 38 точки, като същевременно позволяваха общо 41 точки.

За отбор, който може би не е спечелил уважението на национално ниво, което заслужават с първите три победи за сезона срещу резервни куотърбекове, победата в неделя вечер над Чифс беше победата, от която Билите се нуждаеха, за да заглушат хейтърите и да докажат, че вече не са ничии по-малък брат и са сила, с която трябва да се съобразява.

ВРЪЗКИ ЗА РЕЗЮМЕ НА ИГРАТА:

ПОЛОВИНА:

ПРЕГЛЕД НА ИГРАТА:

Buffalo Bills щракват върху всички цилиндри, насочващи се към техния футболен сблъсък в неделя вечер с Канзас Сити Чийфс през седмица 5. Бъфало отговори на загубата си от началото на сезона с три поредни победи с 20-плюс точки, включително 40-0 обстрел на Хюстън Тексасанс в неделя.

Сега законопроектите влизат тази седмица с инерция на тяхна страна и отмъщение в умовете им. The Chiefs разбиха мечтите на Бъфало за Super Bowl в миналогодишния мач от шампионата на AFC, но KC не изглежда като същия отбор, за да започне кампанията през 2021 г. Това е идеалната възможност за известно изплащане.