Bills раздават второ прекъсване за сезона с победа с 40-0 над тексасците (пълно покритие)

Билс играха с Хюстън Тексас за първи път след опустошителната загуба на продължения в играта Wild Card през 2020 г., но този път се разиграха в полза на Бъфало с масивен 40:0 аут.

Второто изключване на Билс за сезона ги премества на 3-1.

След първоначалното тъчдаун на Бъфало, Билс се мъчеха да го вкарат през втората и третата четвърт, като се задоволиха с четири гола от полето, преди най-накрая да намерят пътя си обратно в крайната зона в четвъртата с още един тъчдаун на Алън към Нокс. Но след това Buffalo добави към впечатляващата си преднина, като отбеляза още две TD.

Алън завърши мача с 20/29 за 248 ярда, две тъчдауна и едно пресечане.

Защитата на Бъфало беше изключителна този следобед. След като задържаха Хюстън на общо осем ярда през първото полувреме, те съставиха игра с пет вземания, четири от които идваха при пресечения, включително последния избор на Дейвис Милс от Тайлър Матакевич за край на играта.

ВРЪЗКИ ЗА РЕЗЮМЕ НА ИГРАТА:

ПОЛОВИНА:

ПРЕГЛЕД НА ИГРАТА:

защо youtube не се зарежда в chrome

Сметките (2-1) изглеждаха експлозивно през седмица 3 срещу Вашингтон, като нападението освети таблото и защитата създаде обороти. Тази седмица Houston Texans (1-2) идват в Orchard Park, което бележи 10-ия мач от редовния сезон между двата франчайза.