Сметките се подобряват до 3-0 с победа за завръщане над Рамс (пълно покритие)

След като отстъпи преднината с 28-3 през второто полувреме, Джош Алън изведе Билс до печеливша игра в четвъртата четвърт, свързвайки се с тайлъра Тайлър Крофт за второто си тъчдаун в мача с оставащи :15, за да даде на Бъфало 35- 32 победа. Билс се подобри до 3-0 с победата.

ВРЪЗКИ ЗА РЕЗЮМЕ НА ИГРАТА:

АКЦЕНТИ НА ИГРАТА:

ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯТА НА ШОН МАКДЕРМОТ СЛЕД ИГРА:

СОЦИАЛНИ:

ПРЕГЛЕД НА ИГРАТА:

Билс и Рамс влизат в неделния мач непобедени. Само един ще остане без загуба след Седмица 3. Само в една друга игра ще участват два непобедени отбора в Седмица 3 – това е футбол в понеделник вечер с Ravens и Chiefs.

Единадесет отбора все още не са загубили през две седмици от сезон 2020. В компанията на Bills и Rams са Гарваните, Вождовете, Кардиналите, Seahawks, Packers, Bears, Raiders, Titans и Steelers. В NFC West са останали най-много непобедени отбори с три.

В неделния мач ще участват и два отбора с пет най-добри нарушения. Билс се нарежда на трето място в лигата със средно 464 ярда на мач, докато Рамс са пети със средно 435,5 ярда на мач.