Дънджи бяга, подава Orange до победа с 41-17 над Централен Мичиган (пълно покритие)

Ерик Дънджи подаде два резултата и се надпреварва за трети, за да поведе Сиракуза (2-1) от Сентрал Мичиган (2-1), 41-17, на Carrier Dome в събота.

Дънджи беше 19-от 35 за 279 ярда и пасове за тъчдаун към Dontae Strickland (18 ярда) и Ravian Pierce (6 ярда). Той също така бяга 11 пъти на 105 ярда, включително бягане на един ярд.

Сиракуза имаше трета четвърт за вековете. След като излязоха от съблекалнята с преднина от 24-17, оранжевите избухнаха за 333 ярда общо нарушение и 17 точки. В същото време отбранителната единица на Сиракуза ограничи Централен Мичиган до 60 ярда и няма точки за 15 минути игра.

Дънджи завърши 90-ярд драйв с един ярд бягане, за да започне периода и се обедини с тит-енд Ravian Pierce при тъчдаун пас от шест ярда, за да увеличи предимството на оранжевите до 38-17.

Коул Мърфи допринесе за втория си гол от играта с 25 ярда, за да изведе Сиракуза напред с 41-17 с глава в четвъртия период. Прочетете още