Големият шлем на Даниел Палка изпревари Сиракуза Метс над Бъфало

Сиракюз Метс удържаха победа с 5-3 над Бъфало Бисънс в петък вечер на NBT Bank Stadium, като направиха четири мача.

Ню Йорк пицария Moravia ny

При равенство 1-1 в долната част на осмия, Даниел Палка разби един над стената на дясното поле, за да даде преднина на Сиракуз с 5-1. Това беше неговата 26-а дълга топка за сезона. Въпреки това, нещата станаха интересни в горната част на деветия, когато Бъфало отбеляза чифт рънове и имаше зелена светлина в плочата, но R.J. Алварес избяга от задръстването, за да сложи край на мача.

По-рано в мача Доминик Смит разби осмия си хоумрън, за да отвори резултата. Той записа три от шестте попадения на отбора.

Джоуи Лукези започна на могилата и изстреля 2 2/3 ининга. Tylor Megill се отказа от облекчение, а Yoan López се отказа от две.