Лакросът на Хобарт побеждава Брайънт с 11-10

.jpg

Вратарят на второкурсника на Хобарт колеж Кевин Холтби направи рекордни в кариерата си 23 спасявания, за да изведе държавниците до победа в лакроса при мъжете с 11-10 на Североизточната конференция над университета Брайънт днес. Хобарт се подобри до 3-1 като цяло и 3-1 в NEC, докато Булдогс прекратиха своята поредица от четири победи, слизайки до 5-2, 3-1.

Холтби се изправи в четвъртата четвърт, като направи 10 спасявания, включително две в последната минута, когато Хобарт отби чифт дузпи, за да запази преднината от един гол. Неговите 23 спирания са най-много от държавния глава откакто Макс Силберлихт ’10 записа 23 спасявания срещу Сиракуза на 23 март 2010 г.

какво ниво бронежилетки носят полицията

Старши нападател Томи Мот, който имаше четири точки в кариерата си в два мача срещу Брайънт, които идваха през деня, отбеляза високи четири точки при три гола и асистенция. Старши нападател Райън Арчър и младши полузащитник Брадли Симас отбелязаха по два гола. Полузащитникът на второкурсника Адам Ший заграби шест топки с височина на отбора.

кога данъчните ще възстановят данъците за безработица

Брайънт, който беше номер 19 в Топ 20 по лакрос на САЩ тази седмица и получи гласове както в анкетите за треньори, така и в медиите, получи хеттрик от Тревър Вайнгартен. Първогодишният нападател Логан Макгавърн също имаше ден за три точки с два гола и асистенция. Нейтън Лалиберте даде на Брайънт предимство с 15-9 при избирането и събра 11 топки на земята. Второкласникът Люк Карачоло направи 14 спасявания.

След като изиграха първата четвърт до равенство 3-3, булдогите надминаха Държавниците с 4-1 във втория фрейм за аванс от 7-4 на полувремето. Брайънт отбеляза гол, за да поведе и удвои предимството си три минути по-късно. Нападателят на второкурсника Трой Бартелм отбеляза първия си гол за годината, за да забави инерцията на Булдогс, но Вайнгартен отбеляза последователни голове, за да даде на домакините предимство от три гола на почивката.