Хокей на трева Уилям Смит отпадна с първо решение за сезона, 3-2 на Дженезео

Резултат на полето

GENESEO, N.Y.—Отборът по хокей на трева William Smith College претърпя първата си загуба за сезона, след като бяха победени с 3-2 от силния отбор на Geneseo.

изигра всичките 60 минути на вратата на Чаплите, записвайки седем спасявания през нощта. Водещата атака на Herons беше младша, тъй като тя записа шест изстрела през нощта, всички от които бяха в целта.

МОМЕНТИ ОТ МАЧА:

•    Само 2:39 часа след началото на мача, Патило откри резултата за Уилям Смит, след като последва рикошет от собствения си удар и го прехвърли вратаря Дженезео, спечелвайки третия си гол за сезона.
•    При оставащи по-малко от четири минути до първата четвърт, абитуриентка вкара втория си гол за сезона, като прокара топката покрай вратаря Дженезео. Патило бе призната за асистенцията, с което броят на асистенциите й стана две за сезона.
•    Нападението на Дженезео вдигна топлината през второто полувреме, като принуди Фостър да спаси седем изстрела в рамките на полувремето.

ТРЕНЬОРСКИ КЪТ:

„Започнахме мача много силно и докато навлизахме в мача, Дженезео наистина повиши играта си“, каза старши треньорът Софи Риски ’07. „Научихме някои неща днес и ще се фокусираме отново за предстоящия уикенд.“

СЛЕДВА:

Уилям Смит ще посрещне Manhattanville College, Lebanon Valley College и St. Lawrence University, тъй като те са домакини на William Smith Classic на McCooey Field в събота, 10 септември, и неделя, 11 септември. Herons ще открият срещу Manhattanville в събота от 10: 30 ч. сутринта, последвано от Lebanon Valley в неделя в 14:00 ч.