Кевин Пилар се изправя срещу бързата топка в победата на Метс над Брейвс

В първия си мач срещу Брейвс този сезон някои малко вероятни герои се притекоха на помощ, за да осигурят победа с 3-1 на Метс в понеделник вечерта на Truist Park.

След шест трудни ининга в атака, двойник на Томас Нидо в началото на седмия ининг раздвижи Метс. След това, след само три игри, Джеймс Маккан последва удара на Нидо с първия си дубъл за сезона, за да върне Нидо у дома и да прекъсне равенството без резултат.

как да отглеждаме автоцвете на закрито

Но тогава Джейкъб Уеб хвърли бърза топка със скорост 94,5 мили в час, която удари Кевин Пилар в лицето, което го накара да излезе от играта. Тъй като базите бяха заредени при удара на Пилар, Маккан вкара гол и даде преднина на Метс с 2-0.

Пилар беше заменен от новобранеца Халил Лий, който направи своя дебют в Висшата лига.

Тайхуан Уокър стартира за Ню Йорк, но напусна играта след 33 игрища поради напрежение в лявата му страна. Уокър изработи три хаут ининга, като позволи само едно попадение и записа два аутсаута.

видеоклиповете спират да се възпроизвеждат в хром

Мениджърът на Метс Луис Рохас призова Шон Рийд-Фоли да пренесе инерцията в четвъртия ининг след краткия, но доминиращ излет на Уокър. Рийд-Фоли веднага въздейства с три нагоре, три надолу в четвъртия ининг, за да изгради инерцията на Метс.

Рийд-Фоли имаше и трите си игри срещу Брейвс, особено смяната му. Той завърши вечерта с процент полъх от 43%. В полза на Рийд-Фоли, Смелите вероятно не са очаквали да го видят на могилата, което му позволи да атакува зоната и да покаже пълния си арсенал.

Заедно с Лий, Johneshwy Fargas също направи своя дебют в Висшата лига в първия си старт на централния терен. С Нидо на второ място, Фаргас се възползва напълно и добави още едно първо към вечерта си с удвояване на RBI в дясно поле, карайки Нидо у дома и увеличавайки резултата до 3-0 в осмия ининг.