Мадсън вкарва два пъти, докато Стейтсмън побеждава Раптърс с 3-2

Джуниър  вкара два гола, докато футболният отбор на Хобарт Колидж отстрани Бард Колидж с 3-2 този следобед в състезание Лига на свободата на Cozzens Field. С победата Държавниците се придвижват до общо 8-5-2 и остават на върха в класирането на конференцията с рекорд 6-1-1 в Лигата на свободата. Раптърс падат до общо 5-6-2 с резултат 0-6-2 в конференцията.

ще има ли 2000 стимулна проверка

Мадсън вкара два пъти за Хобарт, включително победния гол, докато абсолвент записа третия гол за Държавниците. Дипломантът отчете две асистенции следобед, докато дипломантът направи една. Фиеро води отбора с пет асистенции този сезон.

изигра всичките 90 минути в мрежата за Хобарт и не записа спасяване при победата. Сега той е 8-2-1 за сезона.

Гавин Хърси беше принуден да направи две спирания през 90 минути игра за Бард, допускайки три гола при загубата.

ОБОБЩЕНИЕ НА ТОЧКУВАНЕТО

• Мадсен откри резултата в 23-ата минута. Friedlander прокара топка през двама защитници на Raptor към Madsen, който направи диагонален пробег. Мадсен взе едно докосване и стреля с левия крак през краката на предизвикателния вратар на Раптър, за да даде преднина на Хобарт с 1-0.
  • Бард отговори малко над четири минути до края на първото полувреме, когато Матео Бетелу пресече пас около половината поле. Бетелу вдигна поглед и видя Канстанеда Чанг извън линията си и стреля от около 40 ярда в отворената мрежа, за да изравни мача при 1-1.
  • Държавниците започнаха второто полувреме и върнаха преднината си в 59-ата минута. Фиеро открадна топката на половината терен и вкара топката по фланга към тичащия Милър. Милър насочи удара си близо до гредата покрай вратаря, за да поведе с 2-1.
  • По-малко от две минути по-късно Мадсън щеше да удари отново. Фиеро намери топката в Хобартс, атакуващ трети, и пусна пас към Мадсен в горната част на наказателното поле. Мадсен взе едно докосване и откъсна удар към близката греда, побеждавайки Хърси за втори път за деня.
  • Бард отговори след 10 минути до края на регулирането, когато Коул Юолт центрира към Бетелу от 30 ярда. Бетелу победи защитника си до топката и извади тъч от връхлитащия Канстанеда Чанг. Топката се отклони от ръката на Канстанеда Чанг, но намери път към вратата за секундата на Бетелу в мача.

БЛИЗО ДА ПРОПУСКАМ

• Дълбоко през второто полувреме Бард опита да овладее топката и изпрати пас обратно към вратаря. Мадсън упражни натиск и блокира чистия опит на вратаря. Топката се отклони от Мадсън и попадна точно встрани от отворената врата.
  • В 75-ата минута Бард отново имаше златен шанс да отбележи, след като възможността с глава на Роби Бойд срещна гредата. Защитата на Хобарт беше там, за да изчисти отскочилата топка.

КЛЮЧОВА СТАТИСТИКА

• Хобарт имаше предимство от 10-6 в ударите, включително предимство от 5-2 в ударите към целта.
  • Държавниците записаха 10 ъглови удара в състезанието в сравнение с нулата на Раптърс.

СЛЕДВА

Хобарт ще се завърне в игра във вторник, 24 октомври, когато посреща Бъфало Стейт в неконференционен мач на Cozzens Field. Действието между Statemen и Bengals е насрочено за 16:00 часа.