ПЕЧЕЛИ НА MARAUDERS: Уилямсън носи у дома футболна титла за момчета от клас C1

Влажното и хладно време се установи за шампионския мач за момчета C1, раздел V този следобед и Williamson Marauders се надяваха да запазят топлината в стремежа си за още една секционна корона. След като не успяха да стигнат до финалите през 2020 г. и останаха малко през 2019 г., Marauders влязоха в деня с една цел наум.

Докато първите 10 минути на състезанието останаха тихи на таблото, Джон Найлс от Уилямсън счупи балон за гол на 13’. 15 минути по-късно през първото полувреме Рет Стормс се свърза при подаване на Трой Инграм и отбеляза втория гол на Мародер на 28'.

има ли нещо на гишето, което работи като виагра

След това резултатът затихна за почти 40 минути игрово време, докато Geneseo се опита да направи завръщане. Джон Найлс отбеляза втория си гол в надпреварата на 22' от второто полувреме, потенциален застрахователен гол. Тайрън Уокър асистира и за двата гола на Найлс.

Дженезео успя да вкара гол на 28' от Итън Бенет, но преднината на Уилямсън би била твърде голяма, за да се върне. Времето изтече и Уилямсън спечели титлата от клас C1 с 3-1.

Титлата е първата за Уилямсън от 2013 г., която завърши три части от титли, започвайки през 2011 г. Уилямсън ще продължи да се изправи срещу победителя от Кендъл и Кешекуа в щатския квалификационен кръг от клас C във вторник на място и в час, който ще бъде определени.