Сабите падат на Дяволите, 3-1

Бъфало Сейбърс (9-12-0) прекъсна поредицата си от две победи в петък вечер със загуба с 3-1 от Ню Джърси Девилс (17-4-0) в KeyBank Center.

Всички попадения паднаха през втората част. Ню Джърси вкара два гола, преди Виктор Олофсон да изведе Бъфало на таблото с 11-ия си гол за сезона. Веднага след това Дяволите възвърнаха преднината си от два гола и удържаха третия въпреки силния натиск от страна на Сейбърс.

какво се случва, когато контролът върху животните бъде извикан за ухапване от куче
 Finger Lakes Partners (Билборд)

Крейг Андерсън направи няколко големи спасявания, за да даде шанс на Бъфало. Той отклони 41 от 44 удара.

Сейбърс ще получат няколко дни почивка, преди да приключат домакинството си в понеделник срещу Тампа Бей Лайтнинг.