РАЗДЕЛ ЧЕТВЪРТЪК: Уитман слага край на династията на Лион; Момичетата от Ватерло, Пал-Мак, Южна Сенека, които ще участват в мачовете за титлата

Срещата на шатрите от секционната програма в четвъртък вечер беше в полуфинал за момчета от клас C1, като поставените под номер 5 Маркъс Уитман Уайлдкотс се изправиха срещу поставените под номер 1 Lyons Lions. И двата отбора донесоха списъци със старши натоварени и много успешен постсезонен рекорд. Маркъс Уитман се опитваше да защити миналогодишното първенство, първото за училището от 44 години. Лайънс се опитваше да спечели безпрецедентна 4-та поредна титла. Нещо трябваше да даде и това се случи под формата на брилянтно изпълнен план за игра и навременна стрелба в полза на Маркъс Уитман Wildcats, 64-54. С победата, момчетата на главния треньор Грег О’Конър напредват в съботния мач за шампионата на клас C1 в Ейвън срещу №2 Брейвс, който победи Canisteo-Greenwood с 62-58.

Лайънс откри вечерта с кофи от Тути Смит и Хорас Бетс, за да поведе с 4-0, но Райън Херод и Ноа Хилдрет отговориха с чифт 3 точки, за да изведат Уитман с 6-4. Те щяха да задържат преднината от 2 точки до края на 1-та четвърт, но Лион започна да налага предимството си в размерите и направи аванс от 29-24 на полувремето.

закони за онлайн хазарта по държави

Приливът щеше да се обърне значително в 3-ия период, като Маркъс Уитман разби защитата на Лайънс на половината корт с комбинация от съкращения от задната врата и горещи стрелби отвън. В защита, Wildcats претовариха топката в зоната си 2-3, задушавайки големите мъже на Лион. Уитман ще надскочи Лиънс с 23-8 в предпоследната четвърт, за да открие преднина от 47-37. Победата беше почти запечатана в началото на четвъртата четвърт, тъй като старшият PG Jordan Lahue зарови последователни тройки от върха на ключа, докато часовникът за удари намаляваше.

Лахуе щеше да води всички реализатори с 31 точки. Райън Херод щеше да отбележи 13 точки, Ноа Хилдрет имаше 10, а Ейдън Ройстън добави 9. За Лиънс второкурсникът JC Walker отбеляза 19 точки, докато старшият Джъстин Тути Смит завърши с 14 в последния си мач в униформа на лъвовете. Старши Хорас Бетс завърши с 9, старши Ahmir James отбеляза 6. и младши Jaylen Battle имаше 6 точки.

Шестима старши Маркъс Уитман и главният треньор Грег О’Конър се присъединяват към Джим Синикропи и Кевин Шарп в Littlejohn & Barbi Orthodontics Smiles with Style след игровото шоу на LivingMax Radio след тяхната победа:

Също в четвъртък вечер, четири отбора за момичета Finger Lakes East бяха в действие, като два от тях се класираха за шампионския кръг, а шампионката Finger Lakes West от Южна Сенека момичета ще участват в мача за титлата от клас D1.

Баскетболният отбор за момичета на Waterloo Indians беше доминиращ през целия сезон 2021 и те продължиха да пътуват към мача за титлата в четвъртък вечер с победа със 71-15 над гостуващия Уелсвил. Ватерло ще бъде домакин на #2 Дансвил в мача за първенство за момичета от клас B2 в 17:00 ч. в събота, където индианците ще се опитат да спечелят първата си титла от 2013 г. насам. Данвил напредна в мача за титлата с победа с 51-40 над номер 3. Пен Ян, който завърши успешен сезон с рекорд 9-5.

Десет играчи на Ватерло щяха да отбележат при победата с 56 точки над Уелсвил. Мейси Кар поведе с 14 точки, Морган Карабало отбеляза 13, а старшият Макензи Барбър отбеляза 10 за непобедения отбор на треньора Майк Бри.

Колегата на Finger Lakes East Палмира-Македония също ще се присъедини към Ватерло в съботния кръг от шампионата, след като победиха Ливония, за да се класират в мача за титлата от клас B1 в събота. Пал-Мак бе воден от старши Софи Лико с 20 точки и 10 борби. Старшата Грейс Сейтър отбеляза 13 точки и направи 15 борби. Джуниър Тейтъм Смит отбеляза 9 точки.

Най-поставените Red Raiders се завръщат в играта за титлата, след като загубиха от Данвил миналия сезон, и ще бъдат домакини на #3 Батавия в събота вечер от 19:00 часа.

кола за социално осигуряване 2020 г

Батавия победи Мидлакес в четвъртък вечерта с 51-50. Midlakes се върна от 11 надолу през 4-ата четвърт, за да вземе две точки преднина от полагане на Кара Уокър с оставащи 9,1 секунди. След това Макензи Ригъл от Батавия събори печеливша в играта обратна тройка, когато времето за победителя изтече. Загубата на Мидлакс слага край на кариерата на Кара Уокър, старшата от Screaming Eagles. По времето си в Midlakes, Уокър спечели две титли по секции и отиде с отбора си до финалните четири на NYSPHSAA два пъти.

Друг непобеден отбор, нажеженият номер 1 от Южна Сенека Лейди Фалкънс ще спечели билета си за мача от Клас D1 шампионат с победа с 45-35 над Fillmore в Jack Guinan Gymnasium в четвъртък вечер. Южен Сенека ще скочи до преднина на полувремето с 24-8, но проблемите ще помогнат на Fillmore да се върне в играта, тъй като два Falcons фаулираха през четвъртата четвърт, преди Falcons да успеят да осигурят победата. Отборът на главния треньор на Чарити Кауч за първата година беше воден от 14 точки от Алисън Кениън, 13 от Ема Флетчър и 7 точки от Логан Шаулис. Соколите ще се опитат да добавят още един секционен блок към вече претъпканата кутия с трофеи, когато домакинстват #2 Батавия-Нотр Дам в събота вечер от 19:00 часа в Овидий.

В клас АА, поставените под номер 1 Виктор Блу Дяволи момчетата ще се оттеглят от Ръш-Хенриета през 3-та четвърт, за да преминат към мача за първенството в събота. Чейс Дикенс поведе Сините дяволи с 19 точки, докато големият мъж Конър Уилямс отбеляза 16 точки на рождения си ден.

Вижте актуализираните скоби и пълния график за уикенда на шампионата в раздел V по-долу...