Сиракюз Метс бързо се подхлъзна с победа над Рочестър Ред Уингс в екстри

Сиракюз Метс измъкна загуба от шест мача с победа с 2-1 над Рочестър Ред Уингс в 10 ининга в четвъртък вечер на NBT Bank Stadium.

Сиракюз откри резултата и поведе с 1-0 в долната част на шестия при RBI единичен удар на Джейк Мангъм към центъра.

Преднината не издържа, тъй като Рочестър се класира в горната част на деветия и изравни играта на сингъла на Ник Банкс за RBI. Това попадение в крайна сметка изпрати играта до допълнителни инингове.

След като Метс задържаха Ред Уингс без гол в горната част на 10-ия, Доминик Смит пусна жертвена муха в долната част на ининга, за да даде на Сиракуз победата при изхода.

Началното хвърляне беше наистина добро и от двете страни, тъй като Джоан Адон хвърли пет ининга за Рочестър, а Хосе Буто изстреля седем ининга за Сиракюз.

Серията от шест игри ще продължи в петък от 18:35 ч.