South Seneca juggernaut върви гръб към гръб, Gananda взима титлата C1, а Mynderse Lady Blues носи корона от клас B

В троен мач от шампионата по баскетбол за момичета в гимназията Rush-Henrietta, лигите на Уейн-Фингър Лейкс ще се поразят с титли в клас C1, C2 и B като Южна Сенека Lady Falcons, Gananda Blue Panthers и Mynderse Blue Всички дяволи биха повдигнали секционни блокове. За защитаващия щатски шампион Lady Falcons това беше втора поредна титла в секции, а за старши треньора на Mynderse Джери Андерсън, втора, откакто зае пейката на Lady Blue Devils преди пет сезона. Пълно покритие по-долу...

Mynderse 45, Wayland Cohocton 36 (Клас Б)
* LivingMax Sports Video Replay
*

nys пенсионни стимули 2018 слухове

Mynderse заличи дефицита на полувремето 21-13, воден от страхотни защитни усилия на старшата Сара Шафър и компанията. Шафър се изравни през по-голямата част от второто полувреме на звездата на Уейланд-Кохоктън, Алекс Бътън, ограничавайки до нея до само 3 точки през второто полувреме. Офанзивно, Mynderse беше воден от триото Хайди Милър, Хейли Кейс и Мадисън Барнет. Милър запази играта близо през първото полувреме с 9 точки.

Сините дяволи изостанаха с 25-15 през третата четвърт, но продължиха с 13-0. Оставаха малко повече от четири минути и мачът беше равен на 33, старшият страж Хейли Кейс удари последователни 3 точки, за да предизвика изблик от 11-0, завършен с полагане на Хана Браун-Трайс. Кейс отбеляза 11 точки от второто полувреме, включително три огромни трифекта, когато Lady Blue Devils завоюваха своята 11-та титла в секции в историята на училището.

данъчни четвърти проверки за стимулиране

Хайди Милър – 15 точки, 12 борби
Хейли Кейс – 11 точки, 3 борби, 3 асистенции
Медисън Барнет – 11 точки, 4 откраднати топки, 3 борби

Mynderse се изправя срещу представителя на Section 6 (TBD) в държавния турнир на 11 март в Buffalo State University.

Южна Сенека 51, Каледония-Мъмфорд 42 (Клас C2)
*

тест за наркотици с ябълков оцет

Шампионите на окръг Уейн бяха водени от 12-те точки на Саманта Крамб и Ема Дрейк, която отбеляза 7, а Сините пантери завоюваха втората си титла в раздел в историята на училището. Крамб беше обявен за MVP на турнира.

Саут Сенека и Гананда ще се срещнат в Блумфийлд във вторник вечерта за място в плейофите на Ню Йорк като представител на Секция V клас C.

Видео акценти от събота в Rush-Henrietta от Spectrum News.