Спорт

Крис Елмор от Сиракюз, Стефон Томпсън ще пропуснат остатъка от сезона

Футболният отбор на Сиракуза получи някои неприятни новини в понеделник. Старши треньорът Дино Бабер каза пред репортери, че крайният защитник Крис Елмор и защитникът Стефон Томпсън се очаква да пропуснат остатъка от сезон 2022, след като получиха контузии по време на съботната победа с 31-7 над Луисвил. „Надявам се, че и двамата ще се завърнат (следващата година)“, Бабърс… Повече Крис Елмор от Сиракюз, Стефон Томпсън ще пропуснат остатъка от сезона
54-ият хоумър на Арън Джъдж прокарва Янкис покрай Близнаци

Арън Джъдж разби своя 54-ти хоумрън за сезона, взрив от два ръна, за да поведе Ню Йорк Янкис над Минесота Туинс, 5-2, в откриването на серията в понеделник следобед на стадион Янки. Със своя хоумър Джъдж вече е на седем от изравняването на рекорда на Роджър Марис от Американската лига от 61. Марвин Гонзалес и... Още 54-ият хоумър на Арън Джъдж изпреварва Янкис от близнаците
Билс поема срещу Рамс в началото на сезона в четвъртък (предварителен преглед, медии и информация)

Джош Алън и Бъфало Билс ще открият сезон 2022 в четвъртък вечер на стадион SoFi срещу Матю Стафорд и Лос Анджелис Рамс. Бъфало ще се изправи срещу защитаващия титлата на Супербоул в началото на сезона за втори път в историята на франчайза. Началото на мача в четвъртък е насрочено за 20:20 ч. на… MoreBills се изправят срещу Рамс в началото на сезона в четвъртък (предварителен преглед, медии и информация)
ORANGE GAME WEEK: Syracuse се бори с UConn събота (предварителен преглед, медии и информация)

Футболният отбор Syracuse Orange ще се изправи срещу UConn Huskies в събота вечерта на Pratt & Whitney Stadium, опитвайки се да започне сезона с две поредни победи за първи път от 2018 г. насам. Syracuse излиза след победа с 31-7 над Louisville Cardinals . Шон Тъкър и Оранжевите използваха балансирана офанзива... Още ORANGE GAME WEEK: Syracuse се изправя срещу UConn събота (преглед, медии и информация)
Mets отпада трети пореден със загуба от Pirates

Офанзивните борби на Ню Йорк Метс продължиха във вторник вечерта, когато паднаха от Питсбърг Пиратс с 8-2 в началото на серията в PNC Park. Със загубата, Ню Йорк отпадна три поредни и отбеляза само четири ръна по време на занасянето. Брандън Нимо осигури цялата атака, докато разби своя 13-и... MoreMets отпада трети поред със загуба от Pirates
Мачът между близнаци и янки е отложен; двойна игра, настроена за сряда

Мачът във вторник между Минесота Туинс и Ню Йорк Янкис на стадион 'Янки' беше отложен поради лошо време. Играта ще бъде направена в сряда, 7 септември, като първа игра от двубой с един вход, който ще започне в 15:05. Ако първият мач приключи по-късно от 18:35, вторият... MoreTwins-Yankees мачът се отлага; двойна игра, настроена за сряда
ВТОРНИК HS ДОКЛАД: Момчетата от Женева футболни заготовки Ватерло; Волейболът за момчета от Мидлейкс изпревари Канандайгуа

Втората седмица на гимназиалния футбол и волейбол започна във вторник с пълен набор от игри. Вижте всички резултати и програмата за сряда по-долу. ТАБЛО ЗА ФУТБОЛ ЗА МОМИЧЕТА (9/6): Пен Ян 1 @ Източен Рочестър 1 Виктор 1 @ Ръш-Хенриета 0 Чърчвил-Чили 2 @ Канандайгуа 0 СЛЕДВАЩ ГОРОД ОТ ИГРИ (9/7): Женева @ Мидлейкс… Още ВТОРНИК HS REPORT: Женева момчета футболни заготовки Ватерло; Волейболът за момчета от Мидлейкс изпревари Канандайгуа
Шон Тъкър от Сиракюз, Марлоу Уакс печелят отличия на ACC

Двама футболисти на Сиракюз Ориндж спечелиха наградите за Играч на седмицата на ACC за ролята си в победата с 31-7 над Луисвил миналата събота. Шон Тъкър беше обявен за бек на седмицата от ACC, докато Марлоу Уакс бе обявен за бек на седмицата от ACC. Тъкър има общо 184 универсални ярда (100 бързане, 84 приемане) и два тъчдауна... Повече Шон Тъкър от Сиракюз, Марлоу Уакс печелят ACC отличия
Хокей на трева Уилям Смит отпадна с първо решение за сезона, 3-2 на Дженезео

Box Score  GENESEO, N.Y.—Отборът по хокей на трева William Smith College претърпя първата си загуба за сезона, тъй като бяха победени с 3-2 от силния отбор на Geneseo. Британи Фостър изигра всичките 60 минути на вратата на Чаплите, записвайки седем спасявания през нощта. Водеща атака на Херънс беше младшата София Патило като тя записа шест изстрела... Още Уилям Смит хокей на трева отпадна с първо решение за сезона, 3-2 срещу Дженезео
Билс подписва TE Dawson Knox за четиригодишно удължаване на договора

Бъфало Билс подписаха с щатния край Доусън Нокс за четиригодишно удължаване на договора, което го обвързва с Бъфало през сезон 2026 г., съобщи отборът в сряда. Договорът е на стойност 53,6 милиона долара с гарантирани над 31 милиона долара, според Майк Гарафола от NFL Network. Това идва дни след като Knox каза пред репортери: „Обичам хората... MoreBills подписват с TE Dawson Knox четиригодишно удължаване на договора
Метс пълен удар с двойна глава на Pirates

Ню Йорк Метс завърши двойна победа над Питсбърг Пайрътс в сряда на PNC Park. Ню Йорк спечели следобедния мач с 5-1, преди да вземе нощната чаша с 10-0. Резюме на мач 1: Крис Басит започна на хълма и хвърли седем ининга на топката за един пробег, докато удари 10. Десничарят се подобри до 13-7 на... MoreMets завърши двойно попадение на Pirates
Янките поставят Антъни Рицо в списъка с контузени

Контузиите продължават да се увеличават за Ню Йорк Янкис, тъй като отборът постави първия бейзмен Антъни Рицо в 10-дневния списък с контузени (ретроактивно до 3 септември) с главоболие след епидурална инжекция за лечение на болки в долната част на гърба, съобщи екипът в сряда. В съответния ход Ню Йорк избра първия бейзмен Роналд Гузман от Triple-A Scranton/Wilkes-Barre на... MoreYankees постави Антъни Рицо в списъка с контузени
Метс поставя Макс Шерцер в списъка с контузени

Ню Йорк Метс получи временен удар в сряда, тъй като отборът постави стартовия питчър Макс Шерцер в 15-дневния списък с контузени (със задна дата на 4 септември) с раздразнение наляво наклонено. Шерцер говори с медиите веднага след съобщението и омаловажи сериозността на контузията си. Десничарят каза, че очаква да излезе... MoreMets поставя Макс Шерцер в списъка с контузени
Янките завършиха двоен удар на Близнаци

Сингълът на Осуалдо Кабрера от 12-ия ининг победи Ню Йорк Янкис над Минесота Туинс, 5-4, в сряда следобед в първия мач от двубой на Yankee Stadium. В края на нощта янките завършиха победата със 7-1. Резюме на мач 1: Isiah Kiner-Falefa изравни мача с единичен гол в 12-ия мач, преди... MoreYankees завърши двойно попадение с Twins
СРЯДА HS РЕПОРТАЖ: Ела Вирт отбелязва хеттрик, докато Майндерс удържа Пен Ян

Няколко гимназиални отбора по футбол и волейбол участваха в сряда. Вижте всички резултати, както и списъка с игри в четвъртък по-долу. ТАБЛО ЗА ФУТБОЛ ЗА МОМИЧЕТА (9/7): Женева 2 @ Мидлейкс 2 Дънди/Брадфорд 7 @ Ромулус 0 Ред Джакет 0 @ Саут Сенека 5 Неапол 5 @ HAC 0 Ийст Рочестър 1 @ Ред Крийк… Още СРЯДА HS REPORT: Ела Уърт отбелязва хеттрик като Mynderse задържа Penn Yan
ЧЕТВЪРТЪК HS РЕПОРТАЖ: Уейн момчета футболни заготовки Женева; Penn Yan волейболни момичета победи Pal-Mac

В четвъртък имаше пълен набор от гимназиални футболни и волейболни игри. Вижте всички резултати и програмата за петък по-долу. ТАБЛО ЗА ФУТБОЛ ЗА МОМЧЕТА (9/8): Саут Сенека/Ромулус @ HAC – Няма отчетен резултат Бишоп Киърни/Честъртън @ Дънди/Брадфорд – Няма отчетен резултат Содус @ Ред Крийк – Няма отчетен резултат Блумфийлд @ Хонейе – Не… Още ЧЕТВЪРТЪК HS REPORT: Wayne футболни заготовки за момчета Женева; Penn Yan волейболни момичета победи Pal-Mac
Янките поставят DJ LeMahieu в списъка на ранените

Контузиите продължават да се трупат за Ню Йорк Янкис, тъй като отборът постави вътрешния играч DJ LeMahieu в 10-дневния списък с контузени (със задна дата до 5 септември) с възпаление на десния пръст. Не е ясно колко дълго LeMahieu, който за последно игра в неделя, ще бъде извън терена. 34-годишният е в продължителен спад, достигайки само .187 с... MoreYankees поставя DJ LeMahieu в списъка с контузени
Yankees падат от Twins във финала на сериала

Ню Йорк Янкис паднаха от Минесота Туинс с 4-3 във финала на серията в четвъртък вечер на стадион Янки. Със загубата Ню Йорк прекъсна своята серия от четири победи. Мачът беше равен 2-2 до седмия ининг, когато Карлос Кореа победи Грег Вайсърт с два ръна. Ню Йорк имаше... MoreYankees паднаха от Twins във финала на сериала
ПЕТЪК HS ДОКЛАД: Блумфийлд момичета футболни щипки Honeoye; Момичетата по волейбол в Източен Рочестър победиха Марион

ТАБЛО ЗА ФУТБОЛ ЗА МОМИЧЕТА (9/9): Romulus 0 @ Marcus Whitman 10 HAC 7 @ Red Jacket 2 Williamson 3 @ East Rochester 0 Dundee/Bradford 2 @ South Seneca 1 Hornell 0 @ Palmyra-Macedon 5 Gananda 8 @ Red Creek 2 Honeoye 1 @ Bloomfield 2 Mynderse 1 @ Geneva 1 North Rose-Wolcott 4 @ Sodus 1 СЛЕДВАЩ СБОР ОТ ИГРИ (9/10): Newark @… ОщеПЕТЪК HS REPORT: Блумфийлд момичета футболни мачове Honeoye; Момичетата по волейбол в Източен Рочестър победиха Марион