Сиракуза доминира в щата Северна Каролина в откриването на ACC турнир, 89-68 (пълно покритие)

Сиракуза със сигурност изглеждаше като турнирен отбор на NCAA, тъй като лесно се справи с Wolfpack от щата Северна Каролина за победа с 89-68 във втория кръг на турнира ACC в сряда.

Сиракуза влезе в турнира ACC, знаейки, че трябва да спечели поне една; и може би повече игри, за да спечелите NCAA най-голяма оферта.

Балонът на турнира NCAA е толкова мътен тази година, че е трудно да се разбере дали Сиракуза е пробила билета си за турнира или просто е запазила надеждите си за място.

как да се отървете от thc

Така или иначе, това беше огромна победа за оранжевите, които сега победиха Северна Каролина, Клемсън и NC State последователно за първата си победна серия от три мача от преди Коледа.

Победата подобри рекорда на Сиракуза до общо 16-8. Оранжевите направиха 9-7 в ACC.

Щатът Северна Каролина (13-10, 9-8) спечели пет поредни мача, за да сложи край на сезона.

Сиракуза напредва, за да играе с поставения под номер 1 Вирджиния в четвъртфиналите на турнира ACC в четвъртък. Играта ще започне на обяд.

Бъди Бохайм, който не беше в първия, втория или третия отбор на всички конференции на ACC, игра като играч на всички конференции, като отбеляза 27 точки, включително 20 през първото полувреме. Бохайм направи 10 от 16-те си опита за гол от игра, включително стрелба 6 срещу 12 с 3 точки.

ВРЪЗКИ ЗА РЕЗЮМЕ НА ИГРАТА:

АКЦЕНТИ НА ИГРАТА:

ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯТА НА ДЖИМ БОЙХАЙМ СЛЕД игра:

ПОЛОВИНА:

ПРЕГЛЕД НА ИГРАТА:

Сиракуза започва мача след сезона в сряда, 10 март, когато се изправя срещу NC State във втория кръг на турнира ACC. Отговорът от Колизеума на Гринсбъро е насрочен за 12 часа.

„Кюз“ затвори редовния сезон на висока нота, след като победи Северна Каролина и Клемсън в Carrier Dome миналата седмица. Бъди Бохайм даде на оранжевите 26 точки и зарови шест 3 точки при победата със 72-70 срещу Tar Heels, докато Алън Грифин отбеляза дабъл-дабъл с 22 точки и 10 борби по пътя към триумфа с 64-54 срещу Тигрите .

NC State организира изпепеляващ участък, за да приключи конферентната игра. Wolfpack спечели всяко от последните си пет състезания, включително победа с 68-61 при шампиона на ACC в редовния сезон Вирджиния на 24 февруари. Разрезът подобри рекорда на отбора до общо 13-9 и 9-8 срещу опоненти в конференцията.

Finger Lakes курорти за двойки

Оранжевите притежават предимство от 9-6 в серията за всички времена срещу Wolfpack. Отборите се срещнаха два пъти този сезон, като Сиракуза надделя и в двата турнира. На 31 януари оранжевите се натрупаха от дефицит от девет точки на полувремето и победиха със 76-73 в Купола. Девет дни по-късно, на 9 февруари, „Кюз“ постигна триумф със 77-68 след 22 точки от Алън Грифин.