Сиракуза Метс раздели дабълхедър с Бизони

Бъфало и Сиракуза се срещнаха в двубой в петък, след като мачът в четвъртък беше отложен заради дъжд. Първата игра премина в допълнителни ининги с победа на Buffalo с 5-4 при сингъл на излизане на Dilson Herrera в дъното на осмината. Във втория мач, след хоумръна от Чеслър Кътбърт и Дейвид Томпсън, Метс оглавиха Бизоните с 6-3.

В първия мач Сиракуза (10-18) започна горещо благодарение на четири сингъла в началото на първия ининг. Луис Гийорме, който е на рехабилитация в Мейджър лигата в Сиракуза, записа единичен сингъл в горната част на първия. Дейвид Томпсън го последва със собствен сингъл. Първото изпълнение на играта беше с любезното съдействие на сингъла на Orlando Calixte с два от RBI, който отбеляза Гийорме. След това Khalil Lee продължи да изпраща сингъл в лявото поле, но беше изхвърлен на втора база, опитвайки се да го разтегне в удвояване. Въпреки това, Томпсън и Каликст отбелязаха в играта, за да направят 3-0 Сиракуза.

кога ще получим 4-та проверка на стимулите

Бъфало (14-12) отговори в долната половина на първия. Кевин Смит стигна до грешка при хвърляне с два аута на Гийорме, което се върна, за да преследва Сиракуза, когато следващият батиращ, Райли Адамс, стартира хоумрън с два ръна срещу титуляра на Метс Томас Шапуцки, за да намали дефицита на Бъфало до едно, 3-2 .

В горната част на третия Патрик Мазейка, който има шест попадения в четирите си мача със Сиракуза този сезон, остана горещ с двойник на RBI, за да увеличи преднината на Метс до 4-2. Сиракуза не успя да отбележи повече в третия, оставяйки двама играчи на базата.

В дъното на четвъртия, като Сиракуза все още води с 4-2, Адамс накара Метс да плати отново с втория си хаумран в мача. Това беше самостоятелен удар в лявото поле и резултатът беше 4-3.

Освен тези два хоумръна на Адамс, Шапуцки се оказа солиден излет за Метс. Левичарят направи пет ининга, позволявайки три ръна, но спечели само един, като същевременно предаде две попадения и изби седем батира. Шапуцки се оттегли от десет от последните 11 биещи, с които се изправи.

най-добрите игри, които да играете в казиното, за да спечелите

В дъното на шестата, Franklyn Kilomé излезе от козината и се натъкна на проблеми. След двойно и две разходки Бизоните натовариха базите без никой да излезе. След това Киломе продължи да заличава Cullen Large и Forrest Wall и беше на един от тях да излезе от задръстването. Въпреки това, Logan Warmoth направи равенство, за да направи резултата 4-4. Трей Коб влезе в играта за Сиракуза и принуди земя, за да изпрати играта в седмия ининг, равен.

В края на седмия Бъфало отново остави базите заредени. Коб зачеркна Large, за да изпрати играта един от дабълхедъра към допълнителни ининги.

След като Метс не успяха да пробият в горната част на осмината, Стивън Ногосек получи топката в долната част на осмата за Сиракуза. Large беше бегачът, който стартира от втора база за Bisons, и той стигна до трети след сингъл, за да изведе ининга на Wall. С бегачи в ъглите, Ногосек след това удари Warmoth за първи от ининга.

След това Ерера дойде до чинията и наряза сингъл на RBI вляво, вкарвайки Wall, за да спечели играта за Buffalo с 5-4.

Във втора игра Bisons продължиха от там, където спряха, отбелязвайки серия в края на първия ининг след сингъл на Tyler White RBI, за да поведат с 1-0.

Метс отговориха многозначително във втория ининг. Всичко започна с разходка на Вилфредо Товар. След това Товар напредна на див терен. Два батира по-късно, Khalil Lee удвои в централното поле, за да вкара Tovar и да направи мача 1-1. След това Чеслър Кътбърт, в първия си прилеп като Сиракуза Мет, удари Хоумър с два ръна в лявото поле извън терена, за да даде преднина на Метс с 3-1. Кътбърт подписа договор от второстепенната лига с Метс в четвъртък.

Savage grow plus снимки преди и след

В дъното на третия Уайт вдигна още един RBI. Този път беше удвояване с два аута към дясното поле, за да вкара Ричард Уреня и намали дефицита до една серия, 3-2.

В първия си старт за Сиракуза, Тайлър Мегил направи четири ининга, като позволи два ръна при четири попадения, две крачки и четири удара. 25-годишният играч наскоро беше повикан от Double-A Binghamton, където имаше рекорд 2-1 и 3.12 ERA в пет старта с Rumble Ponies.

След като не отбелязаха гол в третия и четвъртия ининг, Метс направиха три ръна в петия. Мартин Червенка изведе ининга със сингъл, а след това Дрю Джаксън беше ударен от терена. Червенка се премести в трета база при полета на Себастиан Елизалде в дясното поле. Червенка отбеляза гол на див терен, като Дейвид Томпсън удари, за да даде предимство на Метс с 4-2. След това Томпсън стартира седмия си хоумран за сезона, за да отвори мача и да даде преднина на Сиракуза с 6-2.

Най-добрата добавка за отслабване за 2015 г

След като Кори Осуалт хвърли пети ининг без резултат, Марсел Рентерия завърши мача за Сиракуза, обръщайки в два ининга, позволявайки един неспечелен манш, когато Метс спечелиха мача с 6-3.

Метс и Бизони се завръщат на терена в събота вечер за пети мач от поредицата от шест мача. Първият терен от ARM & HAMMER Park в Трентън е в 18:30 ч.