Тейдж Томпсън прави хеттрик като Sabres оглавяват Capitals в OT

Тейдж Томпсън записа третия си хеттрик за сезона, а Бъфало Сейбърс (19-5-2) постигнаха победа с 5-4 над Вашингтон Кепитълс (21-13-6) след продължения във вторник вечер в Capital One Arena. С победата Бъфало спечели седем от последните си осем.

Алекс Тух спечели битка с шайби под голлинията и подаде пред Томпсън за победителя в играта три минути след продълженията.

Finger Lakes Partners (Билборд)

Томпсън отбеляза и асистенция, за да се присъедини към вечерта с три гола. Тух отбеляза гол и две асистенции, докато Тайсън Йост също намери вратата.

Ukko-Pekka Luukkonen продължи горещата си игра, като спря 28 от 32 изстрела, включително няколко големи в края.

Сейбърс ще получат няколко дни почивка, преди да отворят домакинство от четири мача, започвайки в събота вечер срещу Минесота Уайлд.