Уилям Смит по хокей на трева затваря Уилям Смит Класик с победа с 3-2 над Ливан Вали

ЖЕНЕВА, Ню Йорк — Отборът по хокей на трева на William Smith College победи Lebanon Valley College с 3-2 този следобед, за да затвори William Smith Classic.
Начело на защитата на Heron беше младшата, която записа две спасявания през деня, подобрявайки личния си рекорд до 2-0 за сезона. Добавяне към защитата на Heron беше старши, който записа едно спасяване в защита през деня. Чаплите надиграха Летящите холандци с 14-7 през деня с 11 удара към вратата.

МОМЕНТИ ОТ МАЧА:

• Чаплите взеха ранна преднина само 2:05 след началото на мача благодарение на младши . Максуел изтръгна удар от горната част на дъгата, който вратарят на холандците не можа да спре, което доведе до първия гол в мача.
  • Малко повече от 10 минути по-късно, абсолвент удвои преднината на Чаплите. Леонард записа четвъртия си гол за сезона, с което общият брой точки стана осем за годината.
  • През втората четвърт младши увеличи преднината до три за Чаплите. Pattillo изигра решаваща роля в престъплението на Heron, тъй като записа пет от 14-те удара за William Smith през деня. Pattillo вече има пет гола за сезона, което съответства на броя на головете й за сезон 2021 само в пет мача.
  • Летящите холандци разгърнаха атаката си през третата четвърт, записвайки два гола в рамките на четири минути един от друг. Защитата на Herons беше здрава, позволявайки нула удари през четвъртата четвърт, за да затвори играта.

ТРЕНЬОРСКИ КЪТ:

„Днешният мач беше забавна битка“, каза главният треньор Софи Риски ’07. „Lebanon Valley се бори невероятно силно, оказвайки голям натиск през второто полувреме. Завършихме възможностите рано и останахме концентрирани и спокойни през целия участък.“

СЛЕДВА:

Уилям Смит ще бъде домакин на Keuka College в сряда вечер от 19 часа. в битка без конференция на полето McCooey.