W-FL СРЯДА: Момичетата Midlakes свалят Женева; Пратсбърг младши факли Неапол за 47

След изоставане с точка след първата четвърт, непобеденият Midlakes Lady Screaming Eagles изпревари Женева с 13-4 през втората четвърт, преди да спечели победа с 19 точки в последния период, за да спечели 8-ата си поредна позиция с 64-47 в сряда вечер в Женева. С първата половина на трудната седмица под колана си, защитаващият шампион на Нейт Рич от FL East ще бъде домакин на Уейн в петък вечер.

В мача за самотни момчета на вечерта, Нейпълс Биг Грийн пропусна първия си мач за сезона, като загуби от Пратсбърг със 78-53. Неапол беше подпален от юношата на Пратсбърг Мейсън Патнам, който даде 47 точки, най-много срещу Биг Грийн, откакто Роб Делисанти от Хонеой отбеляза 45 точки през 1997 г.

Пълни резултати от всички действия в сряда вечер и графика за четвъртък по-долу...