Yankees отново падат под .500 след загуба от Brewers в началото на серията

Ню Йорк Янкис (70-71) отново падна под .500, след като отстъпи петъчната серия от Милуоки Брюърс (78-62) с резултат 8-2 на стадион Янки.

Резултат на полето

Луис Северино напусна играта в горната част на петия ининг с това, което отборът нарече контузия в лявата страна и ще бъде подложен на допълнителни тестове в събота.

Jasson Domínguez осигури цялата атака, смазвайки четвъртия си хоумрън от Висшата лига и ставайки най-младият играч от голямата лига от 1901 г. след Хоумър в четири от първите му седем мача в кариерата. Освен това Ню Йорк постигна само две попадения.

Jhony Brito, Jonathan Loáisiga и Greg Weissert се обединиха, за да позволят пет ръна, след като Severino напусна състезанието.

Янките ще се опитат да изравнят сериала в събота от 14:05. с Майкъл Кинг на хълма.