Амеркс надминават Rocket с 4-3

Майкъл Мърш (2+0), Брандън Дейвидсън (1+1) и Джак Куин (0+2) записаха по две точки, за да помогнат на Рочестър Американс (3-2-0-0) да победят с 4-3 ракетата Лавал (4-3-0-0) петък вечер на Place Bell.

С победата Рочестър се подобрява до 14-3-0-0 за всички времена срещу Лавал преди реванша в събота следобед и спечели в 10 от последните 11 срещи, датиращи от кампанията 2017-18. Освен това, през първите 17 мача в директната серия с Rocket, Амеркс отбелязаха три или повече гола в 13 състезания, което включва осем от деветте срещи на север от границата.

Докато Мърш и Куин направиха съответно второто и третото си многоточково усилие за сезона, Дейвидсън събра първия си от 18 декември 2019 г. като член на Stockton Heat. Кейси Фицджералд отбеляза победния гол с втория си маркер в кампанията, за да завърши резултата, докато вратарят Арън Дел (2-0-0) направи второто си участие за сезона и направи 32 спасявания.

намаляване на възрастта за медицинско обслужване до 60 години

Нападателят на Лавал Райън Пьолинг събра две асистенции, докато Кори Шунеман и Рафаел Харви-Пинар отбелязаха първите си голове за сезона при загубата, която прекъсна поредицата от три мача от три победи у дома на Ракетата. Ксавие Уелет отбеляза втория си резултат за сезона по време на третия период от регламента, тъй като вратарят на мрежата Кейдън Примю (3-1-0), който отбеляза прекъсване в сряда вечер срещу Торонто Марлис, спря 18 от 22-те изстрела, пред които е изправен, и претърпя първия си загуба на сезона.

Тъй като Amerks държаха слаба преднина от 3-2 с по-малко от пет минути до края на регламента, линейното трио от JJ Peterka, Sean Malone и Quinn задържаше Rocket в капан в собствената си зона за продължителна смяна. След като Петерка се гмурна, за да изхвърли шайбата и Куин я запази в синята линия, Малоун се пързаля по дясната стена, преди да остави шайбата на Фицджералд в правилната точка. Защитникът от третата година се намеси в удара и го прехвърли покрай ръкавицата на Primeau, за да изведе Рочестър с 4-2 при оставащото 4:47 в третия период.

Лавал вкара 25 секунди след гола, за да намали предимството на Рочестър, но щеше да бъде толкова близо, колкото биха стигнали, тъй като Дел и Амеркс удържаха за победата с 4-3, за да се подобри до 8-1-0-0 за всички времена на мястото Звънец срещу ракетата.

След като нападателят на Амеркс Брендън Уорън извади дузпа за препъване в началото на първия период, Рочестър получи първата мощна игра в мача при резултат 3:21.

полети от Испания до САЩ

Имайки нужда само от 16 секунди след нарушението, Амеркс се възползваха от предимството на човека, като използваха бързо подаване около периметъра, преди Мърш да събере удар на Куин зад мрежата и да го напъха под лявата площадка на Primeau.

Отборите не успяха да доведат до голяма обида през останалата част от периода, тъй като Рочестър поведе с 1-0 в почивката.

В първата минута на втория период обаче Амеркс удвоиха преднината си, след като Дейвидсън стреля покрай защитения Примо от върха на дясната точка за изправяне.

защо получих 4-та проверка за стимули

Итън Проу и Брандън Биро, които направиха две асистенции в дебюта си за сезона в сряда вечер, бяха приписани за помощници при първия гол на Дейвидсън като Амерк, тъй като Матей Пекар беше извън пред Примю, преди Дейвидсън да отправи удар.

Ракетата намали преднината на Рочестър, когато Шунеман отбеляза първия си резултат за сезона при 15:17, докато Лавал беше в силовата игра.

Въпреки излетите на Rocket, които стреляха с Amerks 10-1 през първите седем минути на строфа и резултатът беше игра с един гол, секундата на Мерш за вечерта възстанови предимството на Рочестър от два гола с 10:21 за игра в рамката.

При второто си изчисление за вечерта Мерш беше поставен пред вратата, когато Дейвидсън изпрати нисък удар към мрежата на Rocket. Капитанът на отбора на Амеркс осигури пренасочване в последната секунда за своя четвърти гол в списъка. Линус Вайсбах и Дейвидсън бяха приписани за асистенции.

През последните три мача на Мърш той записа шест точки (4+2), за да премине на второ място в отбора по отбелязан резултат, докато Дейвидсън има пет точки (1+4) в последните си пет мача, което включва три асистенции във всеки от последните три състезания. В момента той има четири точки от преднината на AHL за повечето от защитник.

Резултатът остана непроменен, докато Харви-Пинард не стреля с бекхенд над лявото рамо на Дел 6:20 в последния период на регламента.

актуализации на Irs относно възстановяванията за 2021 г

Фицджералд постигна победата в играта при 15:13, преди Уелет да покрие резултата през нощта със своя втори за сезона 42 секунди по-късно.

АКЦЕНТИ НА ИГРАТА:

Амеркс приключват своя 4 мача в Канада и отиват за уикенда в събота, 30 октомври в реванш срещу Рокет на Плейс Бел. След 13:00 ч. Tilt, отборите остават неактивни, докато Лавал направи първото си пътуване от кампанията до Рочестър на 11 декември.