Сметките, издухани у дома от Colts, 41-15 (пълно покритие)

Със студен, постоянен дъжд, който заваля на стадион Хаймарк в неделя следобед, Индианаполис Колтс донесе горещината под формата на бека Джонатан Тейлър, който се втурна през цялата защита на Билс при победата на Колтс над Бъфало с 41-15.

youtube буфери, но не се възпроизвежда

Първото полувреме не беше благосклонно към Билс още от сбогом седмицата, но в неделя не само нападението на Бъфало се бореше.

Докато защитата на Билс обикновено беше стабилна през първата четвърт, Колтс отбелязаха тъчдаун при първоначалното си владение и след това се възползваха от прехващане на Джош Алън с още едно тъчдаун, ефективно прекъсвайки серия от 13 мача на Билс, предотвратявайки опонентите да отбележат тъчдауна в първа четвърт.

Нищо не мина от двете страни на топката за Bills в този. Алън и нападателят не можаха да стигнат до една и съща страница, като куотърбекът от 258 милиона долара имаше най-лошия си излет за сезона. Алън ще завърши играта 21 от 35 за 209 ярда, две TD и две прехващания. Той изпълни само седем подавания през второто полувреме.

Заедно с грубото офанзивно представяне, защитата на Бъфало не можа да спре Тейлър, който пробяга впечатляващите 185 ярда и имаше ръка в 5 тъчдауна, четири бързащи и един TD улов. Преди мача на Колтс защитата на Билс се отказваше средно от 83 ярда на игра на земя.

Билс преминават на 6-4 през сезона, Колтс преминават към 6-5.

ВРЪЗКИ ЗА РЕЗЮМЕ НА ИГРАТА:

ПОЛОВИНА:

ПРЕГЛЕД НА ИГРАТА:

През последните две седмици Билс и Колтс играха с Джетс и Ягуар. Колтс спечелиха и двата мача, докато Билс се разделиха. Двамата играят помежду си в Седмица 11, докато се изправят за първи път, откакто Бъфало ги победи в кръга на Wild Card на плейофите миналия сезон.