Сметките преодоляват грозното първо полувреме, победиха Делфините с 26-11 (пълно покритие)

Плашещо първо полувреме на Хелоуин изплаши феновете на Билс. Бъфало успя само с три точки и общо 102 ярда нападане през първите две четвърти и премина на полувремето, равностойно с Маями Долфинс, 3-3.

След това през второто полувреме нещата се обърнаха. В края на третия, нападението започна да намира своя ритъм, тъй като Джош Алън и Билс маршируваха по терена на 13-игра, 80 ярда тъчдаун диск, ограничен с хвърляне от Алън към Габриел Дейвис в продължение на осем ярда. Допълнителната точка на Бъфало им даде преднина с 10-3.

След като наложиха удар на Маями, Билс веднага се върнаха да работят при следващото си офанзивен удар. Те изминаха девет игри и 89 ярда до крайната зона. Алън се свърза със Стефон Дигс този път, извеждайки Бъфало със 17-3 през четвъртата четвърт.

Маями успя да отбележи собствен тъчдаун и да получи реализация от две точки, за да дръпне в рамките на шест точки, но това е толкова близо, колкото биха стигнали. The Bills отговориха с гол от полета на Тайлър Бас, което отново направи мача с два резултата.

След това при следващото шофиране в Маями Бъфало наложи обрат, когато Джордан Пойер взе пас от Туа Таговайлоа. Този удар доведе до тъчдаун, тъй като Алън постави играта на лед със седем ярда тъчдаун.

Билс взе победата с 26-11.

Джош Алън завърши деня с 249 ярда пасове и два тъчдауна. Алън също беше водещият ръшър с 55 ярда при осем карри.

Коул Бийзли изигра най-добрия си мач за сезона. Той завърши деня с 10 улова и 110 ярда.

Победата на Бъфало премества рекорда им на 5-2 и 2-0 в AFC East.

ВРЪЗКИ ЗА РЕЗЮМЕ НА ИГРАТА:

ПОЛОВИНА:

ПРЕГЛЕД НА ИГРАТА:

Бъфало Билс и Маями Делфинс може да играят в една и съща дивизия, но дотук приликите свършват. Билс е на върха на AFC East с резултат 4-2 и може би са най-добрият отбор за многобой във футбола тази година, докато делфините потънаха в дъното на своята дивизия след старт 1-6.

Да, Делфините бяха дори по-лоши от Ню Йорк Джетс.

Маями загуби шест поредни мача, докато Бъфало изглежда се подготвя за евентуално участие в Супербоул. Сметките също излизат сбогом седмица, което прави тази игра на пътя още по-предизвикателна за Делфините, които търсят първата си победа от седмица 1.