Сметките претърпяват смущаваща загуба за Jaguars, 9-6 (пълно покритие)

лоши ли са цигарите cbd за вас

За втора поредна седмица Билс се бореше срещу по-нисък отбор, който влезе само с една победа.

Този път Билс не успяха да излязат с победата, тъй като отпаднаха от Джаксънвил Ягуарс с 9-6.

Офанзивната линия, липсваща титулярите Спенсър Браун и Джон Фелисиано, се бореше силно. Джош Алън хвърли две прехващания, беше уволнен четири пъти и загуби при fumble. Той завърши 31 срещу 46 с 264 паса.

Билс успяха да отбележат полета при първите си два драйва в мача, но последваха това с три пънта, две засечки, фумбъл и обръщане при дауни.

С края на първото полувреме Ягуарите караха и стигнаха до червената зона, но Карлос Хайд отби топката. В началото на четвъртата четвърт мачът беше равен 6-6.

Акцентът в първите 45 минути на играта беше Джош Алън върху странностите на Джош Алън. В края на първото полувреме Алън от Джаксънвил уволни Алън от Бъфало, единственият път, когато играч е бил уволнен от играч със собственото си име.

В края на третата четвърт Алън засече Алън за първото пресечане на защитника в кариерата.

кога ще получим следващия стимул

През четвъртата четвърт лудостта продължи. В началото на четвъртината Джаксънвил изби гол от полета и поведе с 9-6. При последвалото шофиране Алън отби топката и тя беше възстановена от Алън от Джаксънвил.

С един последен шанс за равенство или спечелване на играта, Алън пое уволнение на трети и седем на Джаксънвил 39 ярда. На четвърта и дълга, Алън не можа да намери отворен приемник и хвърли незавършен на Stefon Diggs.

Девин Синглетари беше най-добрият бек на отбора, завършил само с 16 ярда при пет карери. Зак Мос напусна играта с контузия на главата. Дигс беше най-добрият приемник с шест хващания на 85 ярда, но беше невидим през по-голямата част от играта.

Тарон Джонсън напусна играта и беше изключен заради сътресение.

ВРЪЗКИ ЗА РЕЗЮМЕ НА ИГРАТА:

ПОЛОВИНА:

ПРЕГЛЕД НА ИГРАТА:

Билс се готвят да се изправят срещу третия си съперник в АФК Юг този сезон. Бъфало ще се отправи към Джаксънвил, за да се изправи срещу отбор само с една победа за втора поредна седмица.

Билс ще се изправи срещу втория си новак куотърбек за сезона в неделя, след като победиха новия куотърбек на Хюстън Дейвис Милс през седмица 4. Откакто дойде в Бъфало, Шон Макдермот беше близо до перфектен срещу новобранци куотърбек. Билс са играли срещу шестима куотърбекове новобранци от 2017 г. насам и са 5-1 в тези мачове.

В тези шест мача, новобранците куотърбекове са хвърлили само четири пасови тъчдауна, като същевременно хвърлят 13 засечки. Те също така публикуват средна оценка от 58,7 пасиращи и са били уволнявани 15 пъти. Милс публикува най-ниския рейтинг на подаващите (23,4), а Девлин Ходжис и Милс хвърлиха най-много засечки (4) срещу Билс.