Сейбърс бързо се подхлъзнаха със 7-2 победа над Монреал

Бъфало Сейбърс най-накрая се върнаха в колоната с победи във вторник вечер, след като победиха Монреал Канадиънс със 7-2 в Bell Centre. С победата Сейбърс успяха да се сблъскат с осем мача и се придвижиха до 8-11-0 за сезона.

Бъфало вкара три гола за малко повече от две минути, за да отвори мача и никога не погледна назад, тъй като добави един във втория и още три в третия.

Горната линия на Sabres имаше голяма вечер, като комбинираха 12 точки. Джеф Скинър поведе с два гола и три асистенции. Тейдж Томпсън отбеляза четири точки с гол и три асистенции, докато Алекс Туч вкара и събра две асистенции. Расмус Далин, Анри Джокихарю и Джей Джей Петерка също намериха вратата.

Finger Lakes Partners (Билборд)

Тайсън Джост дебютира с Бъфало и хвърли ръкавиците на първата си смяна. Той отбеляза едно попадение за 12 минути на лед.

Крейг Андерсън започна между тръбите и отклони 29 от 31 удара, спечелвайки четвъртата си победа за сезона.

Бъфало реализира две от четирите си възможности за мощна игра, докато направи перфектно 6-за-6 при дузпа.

Сейбърс ще се приберат у дома, за да започнат домакинство от три мача, започвайки в сряда вечер срещу Сейнт Луис Блус. Бъфало ще носи новите си червени и черни фланелки с козя глава. Отпадането на шайби е насрочено за 19:00 часа.