Сметките се възстановяват с победа над Джетс, 45-17 (пълно покритие)

защо цената на биткойн пада

След небрежната загуба от миналата седмица с 9-6 от предпоследните Jaguars, Бъфало Билс спечелиха голямата победа срещу лош отбор, който търсеха в неделната победа с 45-17 срещу Ню Йорк Джетс.

Билс не успяха да влязат в крайната зона в Джаксънвил миналата неделя, но отърсиха тази маймуна от гърбовете си рано и често срещу Джетс, отбелязвайки първото от многото тъчдауни при първото си притежание на мача. Бъфало ще отбележи общо 7 тъчдауна на MetLife Stadium и по-голямата част от резултатите ще дойдат на земята.

Бързащата игра беше спорна точка за Bills през последните няколко седмици, но срещу Jets, Buffalo направи над 140 ярда и четири бързи тъчдауна от четири различни Била.

Джош Алън завърши деня 21 от 28 с 366 ярда, две тъчдауна и пресечена победа.

Заедно с нападението, стрелящо по всички цилиндри за първи път от преди сбогом седмицата, защитата на Bills събра пет мача с обороти, изправяйки четири пъти куотърбека на Джетс Майк Уайт и принуждавайки да бърка в началото на играта. Бъфало D държа Ню Йорк извън крайната зона до четвъртата четвърт.

Билс се връщат на пътя с победата и преминават към 6-3 през сезона. Бъфало се завръща у дома следващата седмица, когато те са домакини на реванш от мача на AFC Wildcard през 2021 г., докато Индианаполис Колтс идват в града.

ВРЪЗКИ ЗА РЕЗЮМЕ НА ИГРАТА:

ПОЛОВИНА:

ПРЕГЛЕД НА ИГРАТА:

Бъфало Билс претърпя тежка загуба от Ягуарите миналата седмица, но няма време като настоящето да се върне и да се качи на печелившата писта. Бъфало има възможност да направи това през седмица 10, тъй като отборът е готов да се изправи срещу опонент от дивизията в Ню Йорк Джетс. Бъфало спечели последните си два мача срещу Джетс и последните три мача срещу Джетс на MetLife Stadium.