Сиракуза мъжки лакрос се връща, за да победи армията

Докато тичаше към страничната линия на Сиракуза, Джейми Тримболи беше нападнат от съотборници. След поздравления на играчите и треньорите, Тримболи свали каската си и напръска вода в косата си.

Старшият полузащитник на СУ току-що отбеляза своя четвърти гол в мача и трети гол за пет минути, за да върне оранжевите от дефицита на полувремето 5-2.

Три поредни гола на Тримболи в началото на второто полувреме върнаха СУ в играта, а петият му гол даде на Сиракуза първата преднина. След като показа най-ниската си офанзива от всяко полувреме този сезон през първите две четвъртини, Сиракуза се върна на раменете на Тримболи. Корекциите през второто полувреме позволиха на No. 5 Orange (3-0) да отвори пространство в средата на терена и да преодолее задушаваща защита на армията, за да победи No. 9 Black Knights (3-2), 9-7 в Carrier Dome Неделен следобед.

ВРЪЗКИ ЗА РЕЗЮМЕ НА ИГРАТА:

АКЦЕНТИ НА ИГРАТА:

РЕАКЦИЯ СЛЕД ИГРАТА:

избледняващи къси естествени прически за черни жени 2019

СОЦИАЛНИ:

ПРЕГЛЕД:

Армията и Сиракуза се срещат в третия мач на оранжевите за сезона за шеста поредна година в неделя. Този път това е битка между десетте най-добри опоненти, тъй като началото с 3-0 изкара Черните рицари до номер 7, преди да дойдат в Dome, за да се изправят срещу номер 5 Сиракуза. По-рано тази седмица Армията беше разстроена от Марист, 17-9, и последователни загуби може да доведат до рязко спадане на Черните рицари в класацията.

Ето какво трябва да знаете за армията преди мача в неделя.

Последно играха: Последният мач между Армия и Сиракуза беше преди почти точно година. На 24 февруари 2019 г. оранжевите се промъкнаха покрай Черните рицари с 10-8 след балансирана офанзивна атака. Завършилите след дипломирането си нападатели Брадли Войгт и Нейт Соломон комбинираха три гола, докато Дрейк Портър направи 16 спасявания - изравнени за рекорда му в кариерата. Ник Мелън задържа голмайстора на армията Брендън Нихтерн само до един гол, докато Якоб Фауп спечели 15 от 18 срещи.

Поредица за всички времена: Армията води с 40-26