Хокей на трева Уилям Смит победи Елмира с 10-0

ЖЕНЕВА, Ню Йорк .—Отборът по хокей на трева на William Smith College победи с 10-0 над Elmira College в неделя следобед на McCooey Field. Девет различни играчи отбелязаха за чаплите, като шестима записаха първия си гол в кариерата за Уилям Смит. Чаплите надиграха Soaring Eagles с 28-2 следобед, като вкараха 19 гола. Джуниър  записа две спасявания през деня, за да осигури третото си изключване за сезона.

МОМЕНТИ ОТ МАЧА:

• Само 3:06 след началото на мача старши щеше да открие резултата след асистенция на младши .
  • По-малко от две минути по-късно, сениор регистрира първия си гол за сезона след асистенция на сениор, за да увеличи преднината на две.
  • 29 секунди по-късно Чаплите ще ударят отново. Второкласничката ще регистрира своя трети гол за сезона и първи в мача.
  • 7:38 след началото на играта, студентката щяла да й вкара 10 th гол на сезона, увеличавайки преднината до четири за Чаплите.
  • Малко повече от минута по-късно Мантионе записа втория си гол за деня, за да увеличи броя на головете си до четири за сезона
  • Джуниър Скайлър Хаузър затвори резултата за чаплите през първата четвърт, когато записа първия си гол в кариерата.
  • Точно преди полувремето Чаплите биха ударили отново. Този път излиза от пръчката на първа година , която също записа първия си гол в кариерата като Heron. Помощта ще бъде кредитирана на съученици от първата година .
  • При 41:26 защитник от първа година щеше да запише първия си гол в кариерата, тъй като завърши реборда от удар на първокласничка . Това ще увеличи преднината до осем за Чаплите.
  • С по-малко от 10 минути игра, Нюман щеше да запише собствен гол. Първият й гол в кариерата ще дойде от асистенция на второкурсник.
  • Първата година  щяха да завършат точкуването за Чаплите с по-малко от пет минути до края на мача. Това ще бъде нейният първи гол в кариерата за Чаплите, което го прави шестият играч, записал първия си гол в кариерата в рамките на играта.

ТРЕНЬОРСКИ КЪТ:
„Днес беше страхотна обща отборна победа“, каза старши треньорът Софи Риски ’07. „Девет различни играчи отбелязаха днес, като шестима от тези играчи записаха първия си гол в кариерата беше невероятно да се види. Владеехме добре топката и изпълнявахме атакуващи наказателни ъгли, което бяха две от целите ни за представяне в мача.